Film Ślubny – Czy warto i jaki?

Planując ślub przychodzi moment kiedy para młoda musi podjąć decyzję odnośnie filmu ślubnego. Rozpoczynają zastanawianie się jak powinien wyglądać, i czy w ogóle brać taki wydatek pod uwagę. Dobrze wiemy, że wiele par ma obawy odnośnie jakości filmu i jego sensowności. Wciąż panuje przekonanie, że film ślubny to takie coś, co niewiele pokazuje, a co najwyżej ciocie Hanię i Basię, które dobrze się bawią, lub wujka Staśka, który pilnuje, by wszyscy przy stole mieli odpowiednią ilość alkoholu w kieliszkach. Jest to mieszanka wybuchowa, a towarzyszą jej dźwięki muzyki z Benny Hill-a, przy których całkowicie nieudolnie pokazani są goście.

Czas rozprawić się z mitem! Film ślubny z zupełnie innej bajki!


1. Skończyły się czasy kiedy film ślubny trwał godzinami. Nowoczesne filmy trwają 45-50 minut i pokazują tylko te najważniejsze chwile.
2. Film ślubny nie musi być nudny. Może mieć formę reportażu ślubnego, albo tylko krótkiej zajawki 3-5 minutowej pokazującej najważniejsze fragmenty wydarzenia.
3. Dobrze stworzony film ślubny, to emocje i fabuła. Ma początek, środek i koniec. Daje niesamowitą dawkę emocji, wzruszeń i obrazów, które po czasie każdy z nas zapomina.
4. Nową formą filmu jest zaproszenie na ślub. To w nim Państwo młodzi czasem w śmieszny, a czasem poważny sposób, zapraszają gości na ten jakże Wyjątkowy dzień.
5. Film jest nie tylko dla Was pamiątką, jest również pamiątką dla rodziców i Waszych najbliższych. To właśnie na nim zobaczycie łzy wzruszenia, uśmiech i wspaniałą zabawę.
Ciekawe czy nasz tekst przekonał Was do FILMÓW… Mamy nadzieję, że tak!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ