Fryzura na ślub-kwiaty we włosach. Lekkie, romantyczne idealne upięcie włosów na ślub

Fryzura ślubna z kwiatami we włosach to idealna propozycja dla kobiet uwielbiających delikatność, romantyczność i bliską styczność z naturą. Jeżeli planujesz wesele na świeżym powietrzu i chcesz by Twój look był idealny, postaw na kwiaty. Efekt będzie niezwykły i niepowtarzalny.

Poniżej przedstawiamy kilka wyjątkowych pomysłów na fryzurę ślubną z wykorzystaniem różnego rodzaju kwiatów, wianków i plecionek. Eleganckie, klasyczne, czy delikatne, to zależy tylko od Was. Wszystkie dają przepiękny efekt.

fryzura_ślubna_kwiaty kwiaty_we_włosach_ślub_15 kwiaty_we_włosach_ślub_11 kwiaty_we_włosach_ślub_10 kwiaty_we_włosach_ślub_7 kwiaty_we_włosach_ślub_3 kwiaty_we_włosach_ślub_2 fryzura_ślubna8 fryzura_ślubna7 fryzura_ślubna6 fryzura_ślubna_warkocz4 fryzura_ślubna_warkocz fryzura_ślubna_kwiaty24 fryzura_ślubna_kwiaty22 fryzura_ślubna_kwiaty19 fryzura_ślubna_kwiaty18 fryzura_ślubna_kwiaty17 fryzura_ślubna_kwiaty15 fryzura_ślubna_kwiaty14 fryzura_ślubna_kwiaty12 fryzura_ślubna_kwiaty11 fryzura_ślubna_kwiaty5 fryzura_ślubna_kwiaty4 fryzura_ślubna_kwiaty3

źródło zdjęć

  • : Pinterest

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ