Fryzura ślubna na długich włosach? Sprawdź jakie możliwości dają Twoje włosy

Dlugie włosy to tysiące możliwości aranżacji fryzury ślubnej i weselnej. Sprawdź i zainspiruj się gotowymi aranżacjami, które znaleźliśmy dla Ciebie.

Jeśli masz długie włosy i planujesz swój ślub masz wiele możliwości by stworzyć genialny i wyśniony look. Możesz zdecydować się na kok, upięcie lub po prostu zostawić rozpuszczone włosy. Długie włosy, to dużo możliwości. Sprawdź, jak można je wykorzystać. Dłuższe włosy nie muszą być nudne i zwyczajne. 

fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_36b fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_16 fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_15 fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_14b fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_14a fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_14 fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_13a fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_13 fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_12 fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_11b fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_11a fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_11 fryzura_ślubna_rozpuszczone_włosy_10 fryzura_na_ślub_rozpuszczone_włosy_1a fryzura_na_ślub_rozpuszczone_włosy_0b fryzura_na_ślub_rozpuszczone_włosy_0a

źródło zdjęć

  • : Pinterest

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ