JAK DOBRAĆ IDEALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ ?

Decyzja o wyborze sukni jest trudna. Długa czy krótka? Delikatna czy odważna? Biała, ecure a może pastelowa?
Wiemy, że wybór jest bardzo trudny, jednak z naszymi poradami bez problemu sobie poradzisz z wyborem tej jedynej.


Po pierwsze musisz się zdecydować jaki typ sukni wybierasz: długa czy krótka.
A następnie jaki styl sukni Ci odpowiada: elegancki a może lekko rockowy?
Zdecyduj o kolorze! Jeżeli jesteś blondynką o jasnej cerze wybierz kolor śmiatanowy, ecrue lub pastelowy. Natomiast jeżeli masz ciemną karnację spokojnie możesz sobie pozwolić na wszystkie odcienie bieli, jak również na bardziej intensywne odcienie błękitu i różu.

1.Jeżeli masz masz wąskie ramiona, małe piersi, wciecie w talii, zaaogrąglone biodra i uda najlepsze sukienki dla Ciebie to te, które zwracają uwagę na górne partie ciała a odrwacają uwagę od dołu. Świetnie się tu sprawdzą sukienki długie mocno dopasowane u góry a rozszerzane ku dołowi. Genialne też będą proste suknie, lekko opływające ciało. Wypróbuj również o kroju greckim z mocno zaznaczonym biustem i ramionami. Unikaj sukienek zwężanych ku dołowi i bardzo rozłożystych-pamiętaj, że beza już nie jest w modzie:) im mniej tym lepiej.

2.Jeżeli masz wąskie ramiona i biodra, słabo zaznaczoną talię, wybieraj kroje podkreślające sylwetkę. Krótkie i długie suknie są dla Ciebie idealne! Możesz zarówno nosić te zwężane ku dołowi jak i proste. Pamiętaj jednak o tym, aby wszystkie akcentowały talię i podkreślały biust. Chyba nie chcesz na własnym ślubie wyglądać bezkształtnie

3.Jeżeli jesteś klepsydrą, czyli twoje biodra i biust są zaokrąglone a talia mocno wciętą, to idealnie dla Ciebie będą wszystkie sukienki które pokazują twoje kształty. Propozycje dla Ciebie to proste sukienki, które opływają ciało, jak również te z mocno zaznaczoną talią. Pamiętaj by nadmiernie nie akcentować bioder, bo chyba nie chcesz, aby goście przede wszystkim zauważali twoją pupę.

4.Jeżeli masz wąskie biodra, a szerokie ramiona i spory biust unikaj wszystkiego co powiększy optycznie górne partie ciała. Wybieraj kroje które na górze są lekko zakryte a na dole eksponują nogi. Zapomnij o wąskich ramiączkach i postaw na zabudowaną górę. Twój typ sylwetki powoduje, że możesz poszaleć z dołem sukni. Dla Ciebie są suknie ślubne zwężane ku dołowi, te krótkie i z drobnymi falbanami. Postaw na swoje piękne nogi!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ