JAK PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC W SZPILKACH?

Dobrze wiemy, że każda panna młoda, chciałaby wyglądać olśniewająco na swoim ślubie i weselu. Wiemy również że wybór butów jest ciężki z dwóch powodów: zazwyczaj to co nam się podoba jest na naprawdę wysokim obcasie:) a po drugie buty piękne, wyjątkowe i idealnie pasujące do sukni nie zawsze są wygodne.


 

Co zatem zrobić aby wytrzymać w butach na wysokim obcasie całą noc?Wiele kobiet twierdzi że po 12 zmienią obuwie na balerinki- większego błędu zrobić nie można.Suknia ślubna szczególnie ta długa dopasowana jest dokładnie do Twoich butów, zatem zmieniając je na baleriny, jedyne co zrobisz to narazisz suknie na oberwanie przy tańcu, zmienisz proporcje swojej sylwetki i naprawdę nie będzie to dobrze wyglądało.
Co zatem zrobić by przetańczyć całą noc? Już podpowiadamy!Jest jeden sprawdzony sposób……są to buty do tańca.
O butach ślubnych myślicie już dużo wcześniej więc zaplanujcie w swoim budżecie że kupicie dwie pary. Pierwszą tą wyśnioną i wymarzoną na wysokim obcasie, a drugą zamówcie specjalnie w firmie która specjalizuje się w wykonywaniu na wymiar butów do tańca. To własnie tam wyprodukujecie buty idealnie dopasowane do Waszej stopy, w których nie tylko świetnie się będzie Wam tańczyło, ale również będą wygodne i dobrze wyprofilowane. A jak to zrobić by nikt tego nie zauważył? Gwarantujemy że po godzinie 24.00 nikt nie będzie już patrzył na dół Waszych nóg i nikomu nie przyjdzie do głowy że zmieniłyście obuwie.
Mamy nadzieję że jesteście już gotowe do tańca:)

 

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ