JAK PRZYGOTOWAĆ ZARĘCZYNY! PORADNIK DLA MĘŻCZYZN

Zaręczyny to zdecydowanie jeden z najważniejszych momentów w życiu, który winien zostać zarówno jak najlepiej zaplanowany i zapamiętamy. Ta niesamowita chwila ukazująca prawdziwą miłość i oddanie drugiej połowie, często bywa planowana przez długi czas. Niemniej jednak i w tym przypadku znaleźć można wiele osób, które stawiają na przysłowiowy spontan.

Planowanie zaręczyn nie musi być długotrwałe i żmudne. Aby trafnie zaskoczyć wybrankę należy przede wszystkim skupić się na jej samej, a dokładniej na jej wewnętrznych potrzebach, upodobaniach i marzeniach. Dlatego nim przystąpimy do planowania tej wyjątkowej chwili mającej zakończyć się szczęśliwym „TAK” należy odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań:

1. Jakim typem osoby jest moja wybranka:
czy lubi nastrojowo spędzać czas tylko we dwoje, a może wolałaby hucznie świętować ten piękny moment razem z rodziną i znajomymi?
2.Czy marzy o zaręczynach przy świecach czy spontanicznych podczas spaceru? A może przyszła narzeczona marzy by powiedzieć tak podczas skoku na spadochronie? To, jaką osobowość posiada kobieta jest pierwszym i kluczowym aspektem do dalszego planowania
3.Kiedy i gdzie? To kolejna ważna kwestia. Wybór odpowiedniego momentu i miejsca to więcej niż połowa sukcesu. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo indywidualna. Wszystko zależy bowiem od tego na jakim etapie związku jesteśmy; jak bardzo czujemy, że to właśnie ten czas. Nie należy się kierować wyłącznie stażem związku, wiekiem czy tzw. ostatnią chwilą. Jeżeli jesteśmy pewni, że to właśnie ta jedyna, nie zwlekajmy. Wybór odpowiedniego miejsca nie powinien być jednak przypadkowy. W tym przypadku warto dać się ponieść wyobraźni by wybrać najlepsze miejsce. Pole do popisu jest szerokie, począwszy od ustronnych restauracji w ulubionym mieście, weekendowego wyjazdu we dwoje, po romantyczne paryskie knajpki czy bardziej odważne: lot balonem, telebim, bilbord.
Wiedząc jak ważny jest to dzień starajmy się nie popełnić błędu, a tych często jest aż zanadto. Do najczęstszych gaf popełnianych przez panów należą wybór złego pierścionka, zbyt huczne zaręczyny, nieodpowiednie miejsce i czas. Stosując zasadę: nic na siłę – wszystko ze spokojem, możemy być pewni udanych, wyjątkowych zaręczyn, które zapamiętacie do końca życia.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ