SPRAWDŹ KOSZTY ZARĘCZYN! PORADNIK DLA MĘŻCZYZN

Zaręczyny to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie, które może być zaplanowane na wiele różnych sposobów. Przygotowania powinny być bardzo indywidualne i dobrane zarówno do potrzeb, jak osobowości ukochanej osoby. Niemniej jednak warto pamiętać, że kluczowym elementem każdych zaręczyn jest nie tylko pierścionek zaręczynowy. Ogólna oprawa potrafiąca przyćmić niejeden brylant ma często bardzo decydujące znaczenie.

Przygotowując się do planowania zaręczyn warto zastanowić się nie tylko nad kupnem znakomitego pierścionka zaręczynowego, który tak olśni ukochaną kobietę, iż powie tak, ale również nad ogólnym scenariuszem zaręczyn.
Zanim jednak przejdziemy do ewentualnych możliwości, które można wykorzystać podczas oświadczyn przyjrzyjmy się bliżej podstawą, bez których zaręczyny mogą wydać się niesmaczne.
Zaręczynowe must have
To przede wszystkim kwiaty, pierścionek oraz alkoholowy trunek. Zaręczyny bez kwiatów uważane są za niepełne. Niewielki bukiecik, bądź jeden piękny kwiat wręczony wraz z pierścionkiem, nada oświadczynom zupełnego charakteru. Koszt kwiatów – średnio od 40 zł.
Pierścionek, którym obdarowana zostanie przyszła narzeczona winien być trafnie kupiony. A co za tym idzie, musi spełniać upodobania ukochanej kobiety. Do wyboru są rozmaite wzory pierścionków zaręczynowych. Od subtelnych jedno kamiennych posiadających prostą formę po wzbogacone w liczne brylanty z olbrzymi oczkami. Niemniej jednak, bez względu na wzór, pierścionek zaręczynowy powinien posiadać chociażby niewielkich wymiarów brylant, będący oznaką najwspanialszego uczucia. Koszt pierścionka z najmniejszym brylantem – to średnio 1500 zł.

Aby zaręczyny były przypieczętowane należy wznieść toast. Tutaj panowie mają również szerokie pole do popisu. Od dobrego wina po wystrzałowe szampany. Rozmaitości jest wiele.
Koszt alkoholowego trunku – średnio od 30 zł.

Pomysłowe zaręczyny
Zaręczyć się można wszędzie i o każdej porze. Niemniej jednak, jeżeli planujemy zrobić coś nietypowego warto zorientować się nad możliwościami:
– zaręczyny podczas kolacji w restauracji – koszt średnio 150-300 zł.
– zaręczyny w kinie, przed seansem filmowym – koszt uzależniony od kina, średnio 100 zł,
– zaręczyny podczas lotu balonem – koszt średnio 500 zł,
– zaręczyny na bilbordzie – koszt średnio od 500 zł.

Możliwości jest wiele. Koszty zaręczyn często uzależnione od fantazji, nie zawsze muszą być olbrzymie.
Niekiedy wystarczy dobry pomysł i odrobina odwagi.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ