Z DZIEĆMI CZY BEZ DZIECI ?- OTO JEST PYTANIE!

Państwo młodzi zazwyczaj mają przed ślubem zagwozdkę. Zapraszać rodziców z dziećmi czy raczej omijać temat i sugerować by pozostawili pociechy w domu? Znamy z autopsji takie przypadki, gdy jedni goście wręcz wymagają aby dzieci nie było na weselu, a drudzy obrażają gdy państwo młodzi zapraszają rodziców bez dzieci. I jak tu wszystkim dogodzić?Jest rozwiązanie!Animator do zabaw z dziećmi. Funkcja może się wydawać dość zabawna i niezrozumiała, ale dobry, profesjonalny animator sprawi, że rodzice odpoczną i pobawią się na weselu a dzieci w swoim gronie nie będą się nudzić i będą miały świetnie zorganizowany czas.
Jak wybrać, gdzie szukać?

1.Po pierwsze pomyślcie o tym wcześniej.Jeżeli zatrudniacie firmę, która pomaga Wam stworzyć wyjątkowy ślub i wesele zapytajcie ich, z pewnością mają zaufane osoby. Jeżeli nie korzystacie z takich usług, możecie dać ogłoszenie na portalu zrzeszającym nianie, że poszukujecie animatora. Z pewnością dostaniecie wiele ofert. Na spotkaniu z animatorem poproście o jego referencje, zapytajcie również o zabawy, które zazwyczaj proponuje dzieciom. Dzięki temu będziecie wiedzieć, czy faktycznie jest to właściwa osoba.

2.Po drugie, podpiszcie umowę. Nic tak nie wiąże jak umowa. Podczas jej podpisywania wskażcie liczbę dzieci i ich wiek. Animator będzie miał wtedy czas na dostosowanie zabaw do różnego wieku dzieci.

Jak to wygląda w praktyce?

Najlepiej z animatorem umówić się w ten sposób, by był już w Kościele, najlepiej pod koniec Mszy. Podczas gdy goście składać Wam będą życzenia, animator ma czas by podejść do wybranych rodziców, przedstawić się i zaproponować dzieciom wspólną zabawę.

Zapewnienie obsługi animatora podczas wesela pozwala rodzicom spędzić wspólnie czas. Nikt nie mówi o izolowaniu dzieci a o zapewnienie im rozrywki. Bo każde dziecko też chce się czuć ważnym gościem na Waszym weselu. Przyznacie, że nie ma nic piękniejszego niż zadowoleni rodzice i uśmiechnięte od ucha do ucha dzieci!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ